Hürriyet başlığı değiştirmek zorunda kaldı! Zerrin Özer...

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer’in kızların evlenmesiyle ilgili sözlerini manşete çeken Hürriyet, okurundan gelen tepkiler üzerine haber başlığını değiştirerek iyice sapıttı. Başta Zerrin Özer’in, “Kız çocuğu evlenene kadar bakire kalmalı” sözünü manşete alan site, tepkiler üzerine Özerin, “Türkiye’de erkeklerin yüzde 50’si biseksüel” şeklindeki skandal sözlerini başlığa aldı.

Hürriyet başlığı değiştirmek zorunda kaldı! Zerrin Özer...
Bu içerik 1951 kez okundu.

 

Şarkıcı Zerrin Özer Posta’ya röportaj verdi. Skandal sözler sarf eden Özer şunları söyledi:

-Kız çocuğunuz olsa onun da evlenene kadar bakire olmasını isterdim. Yani ben aşırı rahatlığı, saygısızlığı sevmiyorum. Şimdiki insanların modernlik anlayışını benimsemiyorum. Saygı, edep kalmadı artık.

-Türk erkeklerin yüzde 50’si biseksüel. Kızacaklar biliyorum ama gerçekleri söylüyorum. Bana hayat bunu gösterdi. Örf ve adetler o kadar baskın ki erkekler bunu itiraf edemiyorlar. Kim söyleyebilmiş ki Türkiye’de “Ben geyim” diye!

HÜRRİYET BİLE BU SÖZLERİ DEĞİŞTİRDİ

Zerrin Özer’in gündemden uzak, alakasız, sadece gündeme gelmek için sarf ettiği bu sözlerden ilkini manşete çeken Hürriyet, gelen tepkilerin ardından manşet başlığını değiştirmek zorunda kaldı.

Özer’in sözlerini mide bulandırıcı bulan Hürriyet kesimi bile siteye tepki gösterince, Hürriyet, “Bence erkeklerin yüzde 50’si biseksüel” sözlerini manşete çekti.

 

yeniakit

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2019 Ajans27.Net Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft